KONST / Litografier / Färglitografi 16165212
nr 1616 5212
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, EA upplaga, Mosebacke Torg. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:07:57
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg